Chcąc zapewnić Państwu kompleksową obsługę proponujemy możliwość współpracy w zakresie usługi jaką jest aranżacja i projektowanie wnętrz. Nasze doświadczenie w projektowaniu kubaturowym pozwala nam zaproponować państwu optymalne rozwiązania wnętrz, a przy tym realne do wykonania i zgodnie z
obowiązującymi przepisami prawa.

Podczas pracy nad projektem jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, mając za priorytet fakt, że współtworzymy przestrzeń do pracy i życia naszych klientów.

Oferując Państwu swoją wiedzę oraz doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Nasza oferta obejmuje każdy etap działań – od projektu po realizację inwestycji

Projektowanie wnętrz - Szczecin
Projektowanie wnętrz - Szczecin

Zakres naszych usług obejmuje:

  • kompleksowe bądź częściowe,
  • projektowanie wnętrz,
  • projekty „zdalne” ,
  • projekty branżowe ,(uwzględniające potrzebę ingerencji w instalacje sanitarne i elektryczne),
  • projekty zagospodarowania terenu,
  • zapewnienie wykonawstwa – wdrożenie,
  • doradztwo przy zakupie materiałów jak i wyposażenia,
  • nadzory nad realizacją projektu i realizację naszych projektów.

Zakres usług dostosowujemy do oczekiwań oraz potrzeb Inwestora oraz wspieramy Państwa działania zarówno na etapie konsultacji jak i realizacji projektu przy uwzględnieniu Waszych sugestii i wymagań.

Pamiętając, że tworzymy przestrzeń do życia i pracy dla naszych Klientów, ich potrzebom i oczekiwaniom podporządkowujemy nasz tok myślenia i kierunki działań projektowych. Siła kreowanych przez nas przestrzeni kryje się nie w poszczególnych elementach składowych, ale w spójnej, przemyślanej całości.

Etapy współpracy:

1. PROFILOWANIE

W trakcie przygotowań do realizacji Państwa projektu staramy się jak najlepiej poznać Wasze oczekiwania i gusty, w tym celu opracowaliśmy zestaw pytań dzięki którym lepiej poznamy Państwa potrzeby oraz preferowaną estetykę. Uzyskane wyniki staramy się wyczerpująco omówić podczas kolejnego spotkania.

Projektowanie wnętrz - Szczecin
Projektowanie wnętrz - Szczecin

2. KONCEPCJA

Standardowo przygotowujemy 2 koncepcje funkcjonalne projektowanego wnętrza a następnie na ich bazie tworzymy, przy uwzględnieniu Państwa uwag i sugestii, kolejne wersje i ostateczny układ wnętrza. Po akceptacji układu wnętrza opracowujemy poglądowe wizualizacje.
W trakcie dalszych prac budujemy model 3D całego lokalu który następnie „wypełniamy” kolorami, materiałami a w końcu wyposażeniem w efekcie czego powstaje wizualizacja Państwa wnętrza.
Każdy etap prac i każda korekta są przesyłane do Państwa mailowo i omawiane w trakcie spotkań w pracowni lub w oparciu o komunikację zdalną. Dobór i prezentacja proponowanych materiałów wykończeniowych, przebiega równocześnie z pracami nad wizualizacjami lub następuje bezpośrednio po akceptacji ich finalnej wersji.

3. PROJEKT TECHNICZNY

Finalna wersja koncepcji kończy etap prac związany z „tworzeniem” wnętrza a jego następstwem jest opracowanie szczegółowego projektu technicznego – rzutów, przekrojów, wystroju i wyposażenia oraz detali wnętrza.

4. SZACUNEK KOSZTÓW

W miarę postępu prac nad projektem technicznym, opracujemy dla Państwa zestawienie materiałów oraz wyposażenia potrzebnych do zrealizowania wnętrza zgodnie z naszym projektem. W przypadku indywidulanych rozwiązań oszacujemy ich koszt w oparciu o stawki rzetelnych wykonawców.

Projektowanie wnętrz - Szczecin
Projektowanie wnętrz - Szczecin

5. NADZÓR I WYKONAWSTWO

Nasze wsparcie na etapie realizacyjnym może przyjąć różne formy od konsultacji i nadzoru nad spójnością realizacji z projektem po formułę „pod klucz” tj. kompleksowej koordynacji i przekazania Inwestorowi wykończonego lokalu.
Niezależnie od wybranej opcji nadzoru, proponujemy Państwu wparcie realizacyjne rzetelnych, współpracujących z nami, wykonawców zapewniających kompleksowy wachlarz usług. Proponujemy również bezpośrednie dostawy materiałów i elementów wyposażenia do Państwa lokalu organizowane przez naszą firmę.