Żyjemy Architekturą

Jesteśmy obecni na rynku od 1998 roku. Podczas naszej ponad 20 letniej działalności opracowaliśmy kilkaset wielobranżowych projektów o różnej skali oraz skomplikowaniu od domów jednorodzinnych do galerii handlowych o powierzchni ponad 50.000 m2.

Lubimy wyzwania oraz niebanalne tematy, dlatego dobrze czujemy się przy projektach dotyczących obiektów zabytkowych, jak również tworząc od podstaw architekturę o ponadczasowym stylu i elegancji. Zdobyta przez Zespół i osoby współpracujące wiedza specjalistyczna sprawia, że nie boimy się wyzwań związanych z nietypowymi projektami przemysłowymi i infrastrukturalnymi.

Nasz zespół projektowy to kilkunastu architektów oraz stale współpracujący inżynierowie branżowi, a trzon firmy stanowią osoby związane z Archice od wielu lat.

Nasze doświadczenie zdobywaliśmy podczas pracy i współpracy z korporacjami Europy Zachodniej oraz w zarządzaniu inwestycjami publicznymi, co gwarantuje najwyższe standardy współpracy oraz sprawne przeprowadzanie procedur administracyjnych.

Naszym dodatkowym atutem, jest znajomość amerykańskich procedur projektowych nabyta przy projektowaniu dla U.S. Army Corps of Engineers.

ZOBACZ NASZE REALIZACJE
architekt szczecin